ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców dzieci uczęszczających do lubelskich żłobków publicznych na uroczystą galę zwieńczającą konkursy „Super Opiekun 2017” i „Super Żłobek 2017”.

W dniu 12.02.2018 r. o godzinie 14.30, w Trybunale Koronnym, odbędzie się wręczenie nagród w jubileuszowej, V edycji konkursów „Super Opiekun 2017”: Małe dziecko-nasza inspiracja oraz „Super Żłobek 2017”: Żłobek przyjazny dziecku i rodzinie.

Tytuł „Super Opiekun” jest wyróżnieniem dla najlepszego opiekuna lubelskich żłobków, osoby, która w swej pracy prezentuje nienaganną postawę, troskę i empatię w stosunku do dzieci. Wykazuje się kreatywnością, zaangażowaniem oraz wysoką kulturą osobistą. Potrafi organizować zajęcia opiekuńczo-edukacyjne na najwyższym poziomie, uwzględniając przy tym możliwości i potrzeby swoich podopiecznych.

Tytuł „Super Żłobek” jest wyrazem uznania rodziców, którzy w anonimowych ankietach mieli okazję wypowiedzieć się na temat jakości sprawowanej w żłobku opieki, realizcji zadań wychowawczych i edukacyjnych oraz aranżacji przestrzeni do zabawy dla dzieci. Uwagi rodziców pozwalają na realną ocenę świadczonych usług oraz wyłonienie najlepszej placówki.

Inicjatywa obu konkursów związana jest z troską o jak najwyższy poziom pełnionej przez lubelskie żłobki funkcji opiekuńczej i wychowawczej oraz wdrożenie najnowszych standardów opieki nad dziećmi.

Serdecznie zapraszamy!

WordPress PopUp Plugin
error: Content is protected !!